Střední odborná škola ochrany osob a majetku s.r.o.
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pondělí 17.6.2019
Nepřítomné třídy01234567891011121314
4.Aknckncknckncknckncknckncknckncknckncknckncknc
4.OAknckncknckncknckncknckncknckncknckncknckncknc
4.ZAjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjiný
Nepřítomní učitelé01234567891011121314
Máchová Libuše(DVPP)....---Pel-Vo-------
Telnar Jan(lv)-------....------
Změny v rozvrzích učitelů:
Banetskaya Hanna5. hododpadáRUJ2.ZA (Sk1)zrušeno
Béreš Ladislav5. hododpadáKRA4.ZA
Bultasová Andrea1. hododpadáANJ4.OA
2. hododpadáKAJ4.OA (KAJ)
Doležalová Iva2. hodnavíc ANJ1.ZA (Sk1)(2)za odpadlou
3. hodnavíc ANJ1.ZA (Sk1)(2)za odpadlou
4. hodnavíc ANJ1.ZA (Sk2)(2)za odpadlou
5. hodnavíc ANJ1.ZA (Sk2)(Uč.1)za odpadlou
5. hododpadáANJ2.ZA (Sk2)zrušeno
Feranc Martin5. hododpadáKRA4.A
Horký Emil0. hododpadáANJ4.A (r2)
Hoza Lukáš2. hododpadáSTV1.ZA (Sk2)zrušeno
3. hododpadáSTV1.ZA (Sk2)zrušeno
4. hododpadáSTV1.ZA (Sk1)zrušeno
5. hododpadáSTV1.ZA (Sk1)zrušeno
Jacháčková Yveta3. hododpadáEKO4.OA
Jurková Marcela2. hododpadáCJL4.ZA
4. hododpadáCJL4.ZA
Lehký Jiří1. hododpadáDOC4.ZA
3. hododpadáPRA4.ZA
Merthová Ivana8. hodpřesun >>DEJ2.OAna 19.6. 0. hod
Pavlíková Irena6. hododpadáCJL4.A
Pella Matej4. hododpadáSTV4.OA
5. hodsupl. (Mach DVPP)ANJ2.OA(2.OA)za odpadlou
5. hododpadáSTV4.OA
Prokeš Antonín2. hodnavíc ICT1.ZA (Sk2)(PC)za odpadlou
2. hododpadáICT1.ZA (Sk1)zrušeno
3. hodnavíc ICT1.ZA (Sk2)(PC)za odpadlou
3. hododpadáICT1.ZA (Sk1)zrušeno
4. hodnavíc ICT1.ZA (Sk1)(PC)za odpadlou
4. hododpadáICT1.ZA (Sk2)zrušeno
5. hodnavíc ICT1.ZA (Sk1)(PC)za odpadlou
5. hododpadáICT1.ZA (Sk2)zrušeno
Skýpalová Jana7. hododpadáMAT4.A
Svoboda Ladislav1. hododpadáPRA4.A
2. hododpadáPRA4.A
Svitič Jiří3. hododpadáSTV4.A
4. hododpadáSTV4.A
Tichý Jan7. hododpadáSTV4.ZA (sk1)
8. hododpadáSTV4.ZA (sk1)
9. hododpadáSTV4.ZA (sk2)
10. hododpadáSTV4.ZA (sk2)
Voborníková Karla2. hododpadáMATc4.OA (semM)
7. hodsupl. (Mach DVPP)ANJ2.OA(2.OA)za odpadlou
7. hododpadáMAT4.OA
Změny v rozvrzích tříd:
1.OA0. hodANJsk2odpadá(Mach)
1. hodANJsk2odpadá(Mach)
1.ZA2. hodICTSk2(PC)navícProkeš Antonín
2. hodANJSk1(2)navícDoležalová Iva
2. hodSTVSk2odpadá(Hoz)
2. hodICTSk1odpadá(Pro)
3. hodICTSk2(PC)navícProkeš Antonín
3. hodANJSk1(2)navícDoležalová Iva
3. hodSTVSk2odpadá(Hoz)
3. hodICTSk1odpadá(Pro)
4. hodICTSk1(PC)navícProkeš Antonín
4. hodANJSk2(2)navícDoležalová Iva
4. hodICTSk2odpadá(Pro)
4. hodSTVSk1odpadá(Hoz)
5. hodANJSk2(Uč.1)navícDoležalová Iva
5. hodICTSk1(PC)navícProkeš Antonín
5. hodICTSk2odpadá(Pro)
5. hodSTVSk1odpadá(Hoz)
2.OA5. hodANJ(2.OA)suplujePella Matej(Mach)
7. hodANJ(2.OA)suplujeVoborníková Karla(Mach)
8. hodDEJpřesun >>na 19.6. 0. hod
2.ZA5. hodANJSk2odpadá(Dol)
5. hodRUJSk1odpadá(Ba)
3.OA7. hodBECodpadá(Tel)
8. hodBECodpadá(Tel)
4.A0.-14. hod Ukončení studia 4. ročníku
4.OA0.-14. hod Ukončení studia 4. ročníku
4.ZA0.-14. hod Jiný důvod